Sme novovzniknutá rodinná firma MAGE TEAM s.r.o. K vytvoreniu eshopu bubik.sk nás motivovala naša dcérka Lucka, ktorá obľubuje hračky všetkých druhov, pre chlapcov aj pre dievčatá, určené do vody aj do piesku, dnu aj von. Jej malými rúčkami prešlo vskutku veľké množstvo hračiek rôznych značiek, takže máme toho vyskúšaného ,,habadej“ v priamom prenose našej malej ,,šibalky“,

Hračky väčšina z rodičov a rodinných príslušníkov alebo priateľov a blízkych daruje deťom ku špeciálnej príležitosti ako sú narodeniny, meniny alebo ku dňu detí či len ako odmenu z lásky. Preto nás napadlo spojiť príjemné s užitočným a do eshopu bubik.sk pridať aj kategórie papierníctvo a party, kde nájdete všetky potrebné doplnky na zorganizovanie tých najfantastickejších osláv pod slnkom.

Hračky sme vyberali aj tak, aby pre deti slúžili aj ako prostriedok k rozvíjaniu kreativity, motoriky, reči, trpezlivosti či muzikálnosti. Hračky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú hlavne bezpečné pre deti všetkých vekových kategórii.

Stálym zákazníkom vieme poskytnúť zľavy na vybrané produkty po zaregistrovaní do nášho eshopu bubik.sk. Pri nákupe nad 70e budete mať dopravu zadarmo.

Ak by ste potrebovali s čímkoľvek poradiť alebo pomôcť pri správnom výbere hračky, neváhajte využiť chatovacie okienko v pravom dolnom rohu webovej stránky bubik.sk alebo nás kontaktujte cez mail: mage@mage.sk či telefonicky na tel.č.: +421905961330.

Chránime Vaše súkromie, preto neposkytujeme Vaše osobné údaje tretím osobám, slúžia výlučne len pre účel k spoľahlivému doručeniu tovaru na Vašu adresu a k Vašej spokojnosti.

Nie sme platcami DPH, preto naše ceny produktov sú konečné a úplné. Veríme, že aj pre Vás výhodné.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veríme, že si detičky s hračkami z nášho eshopu bubik.sk užijú dni plné hier a zábavy!